Välj en sida

Arbetslag årskurs F-3

Arbetslagsledare: Linda Sundin-Jylänki

Klasslärare

Ingela Svanberg, klasslärare FA
E-post: ingela.svanberg@skinnskatteberg.se

Marianne Georgsson, klasslärare FB
E-post: marianne.georgsson@skinnskatteberg.se

Jenni Resmalm, klasslärare 1A
E-post: jenni.resmalm@skinnskatteberg.se

Sara Hed Olofsson, resurs 1A
E-post: sara.hed@skinnskatteberg.se

Christina Pehrsson, klasslärare 1B
E-post: christina.pehrsson@skinnskatteberg.se

Sandra Qvist, klasslärare 2A
E-post: sandra.qvist@skinnskatteberg.se

Susanne Luomaniemi, klasslärare 2B
E-post: susanne.luomaniemi@skinnskatteberg.se

Frida Jakobsson, klasslärare 3A
E-post: frida.jakobsson@skinnskatteberg.se

Linda Sundin Jylänki, klasslärare 3B
E-post: linda.sundin-jylanki@skinnskatteberg.se

Övrig personal

Ahmad Almsso, resurs
E-post:  ahmad.almsso@skinnskatteberg.se

E-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den