Välj en sida

Elevhälsoteam

Arbetslagsledare: Kristina Toresson

Speciallärare/pedagog

Kristina Toresson, speciallärare
E-post: kristina.toresson@skinnskatteberg.se

Catarina Jigling, speciallärare
E-post: catarina.jigling@skinnskatteberg.se

Susanna Lundkvist, speciallärare
E-post: susanna.lundkvist@skinnskatteberg.se

Kurator
Mikael Nilsson, tel: 0222-51 56 76
E-post: mikael.nilsson@skinnskatteberg.se

Skolhälsovård
Maarit Nyhlén, skolsköterska, tel: 0222-51 56 69
E-post: maarit.nyhlen@skinnskatteberg.se

Ann-Sofie Lindberg, skolläkare, tel: 0222-51 56 69

Skolpsykolog

Mikaela Berg Ahlén, tel: 073-580 08 57

Birgitta Ingstedt, tel: 070-283 75 84

Studie- och yrkesvägledare (SYV)
Sara Forsberg, tel: 0223- 443 74
E-post: sara.forsberg@nvu.se

Carina Klingzell, tel: 0222-51 57 02
E-post: carina.klingzell@skinnskatteberg.se

Övrig personal

Arne Bergdahl, resurs
E-post: arne.bergdahl@skinnskatteberg.se

Magdalena Danielsson, skolcoach
E-post: magdalena.danielsson@skinnskatteberg.se

Henry Viskari, resurs
E-post: henry.viskari@skinnskatteberg.se

E-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den