Välj en sida

Elevhälsoteam

Arbetslagsledare: Kristina Toresson

Speciallärare/pedagog

Arne Bergdahl, resurs
E-post: arne.bergdahl@skinnskatteberg.se

Johanna Junno, speciallärare
E-post: johanna.junno@skinnskatteberg.se

Susanna Lundkvist, speciallärare
E-post: susanna.lundkvist@skinnskatteberg.se

Kristina Toresson, speciallärare
E-post: kristina.toresson@skinnskatteberg.se

Kurator
Mikael Nilsson, tel: 0222-51 56 76
E-post: mikael.nilsson@skinnskatteberg.se

Skolhälsovård
Maarit Nyhlén, skolsköterska, tel: 0222-51 56 69
E-post: maarit.nyhlen@skinnskatteberg.se

Stefan Sackemark, skolläkare, kontakt via skolsköterska.

Skolpsykolog

Mikaela Berg Ahlén, tel: 073-580 08 57

Birgitta Ingstedt, tel: 070-283 75 84

Studie- och yrkesvägledare (SYV)
Sara Björner Karlsson
E-post: sara.bjorner-karlsson@skinnskatteberg.se

Skolcoach
Magdalena Danielsson
E-post: magdalena.danielsson@skinnskatteberg.se

 

E-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den