Välj en sida

Fritidshemspersonal

Telefon: 0222-51 55 33

Arbetslagsledare: Michaela Brandt och Tanja Taipale

Nadja Björses, barnskötare
E-post: nadja.bjorses@skinnskatteberg.se

Michaela Brandt, beteendevetare
E-post: michaela.brandt@skinnskatteberg.se

Tova Eldstål, barnskötare
E-post: tova.eldstal@skinnskatteberg.se

Ulla Hellström, barnskötare
E-post: ulla.hellstrom@skinnskatteberg.se

Jon Johansson, barnskötare
E-post: jon.johansson@skinnskatteberg.se

Susanne Karlsson, fritidspedagog
E-post: susanne.karlsson@skinnskatteberg.se

Sandra Nylund, barnskötare
E-post: sandra.nylund@skinnskatteberg.se

Mikaela Söderberg (tjänstledig), barnskötare
E-post: mikaela.soderberg@skinnskatteberg.se

Tanja Taipale, barnskötare
E-post: tanja.taipale@skinnskatteberg.se

Eva Teljebäck, fritidspedagog
E-post: eva.teljeback@skinnskatteberg.se

Emil Åhlén, barnskötare
E-post: emil.ahlen@skinnskatteberg.se

 

Sture

Personal
Roger Ingvarsson tel. 0222-51 55 78
E-post: roger.ingvarsson@skinnskatteberg.se

Stella Adem
E-post: stella.adem@skinnskatteberg.se

Henry Viskari
E-post: henry.viskari@skinnskatteberg.se

Denise Bergman
E-post: denise.bergman@skinnskatteberg.se

E-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den