Välj en sida

Arbetslag årskurs F-3

Arbetslagsledare: Linda Sundin-Jylänki

Klasslärare

Sofia Larsson Österback, klasslärare FA
e-post: sofia.larsson@skinnskatteberg.se

Sara Nyroos, klasslärare FB
e-post: sara.nyroos@skinnskatteberg.se

Frida Jakobsson, klasslärare 1A
e-post: frida.jakobsson@skinnskatteberg.se

Linda Sundin Jylänki, klasslärare 1B
e-post: linda.sundin-jylanki@skinnskatteberg.se

Jenni Resmalm, klasslärare 2A
e-post: jenni.resmalm@skinnskatteberg.se

Christina Pehrsson, klasslärare 2B
e-post: christina.pehrsson@skinnskatteberg.se

Sandra Qvist, klasslärare 3A
e-post: sandra.qvist@skinnskatteberg.se

Susanne Luomaniemi, klasslärare 3B
e-post: susanne.luomaniemi@skinnskatteberg.se

E-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den.